Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na jubileusz dostali... butelkę wódki

Utworzony przez Gość, 5 marca 2009 r. o 05:38 Powrót do artykułu
~gość~ napisał:
A to sobie "zakolędował" !!!!!!!!! Było tak. Jakiś czas temu była sobie świąteczna sesja w gminie szastarka. Radni gościli razem z wójtem, ale wójt swoim zwyczajem zerwał się wcześniej do "domciu". Radni jeszcze trochę pogościli, rozweselili się i postanowili staropolskim zwyczajem późniejszą porą pojechać do wójta do domu z kolędą. Jak postanowili, tak uczynili. Wsiedli w strażacką rakietę, odpalili ją i wylądowali pod chałupą wojta. Pojechali, bo pewnie myśleli że wójt coś postawi. Bo i się należy w takiej sytuacji. I co się okazało. Wyszła szanowna małżonka i zdziwiona wyjaśniła, że męża nie ma w domu. I tu rodzi się pytanie, gdzie był wtedy nasz szanowny wójt. Wtajemniczeni mówią, że poszedł "gdzieś" po kolędzie. Ale żeby tak bez wiedzy żony ? A może ktoś z internautów wie i chętnie podzieli się tą wiedzą ? Podobno w tym samochodzie było sporo osób.
Głowa siwieje, d*** szaleje - ot i cała prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obchodził 10 - lecie zespół Majdaniacy z Majdanu Obleszcze w gminie Szastarka. Gmina dała 2,5 tys. zł i pamiątkowe podziękowania. Tomasz Mularczyk, członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego, dorzucił po butelce wódki dla każdego. Starosta Kraśnicki upomniał Mularczyka, że nie powinien wręczać alkoholu w torbach z logo starostwa. - Gdyby w zespole były dzieci, to kupiłbym cukierki. Kobietom przywiózłbym kwiaty. A mężczyznom kupiłem wódkę. To jest ogólnie przyjęte w naszej kulturze - tłumaczy Mularczyk. I ma rację ". Takiej treści artykuł ukazał się w ostatnim numerze gazety "NIE" w rubryce "Wieści gminne i inne" na stronie 14. Gazeta jest z datą 26 marca 2009 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie sobie spokój. Pocałujta w d..e wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie myślcie, że ten były radny z sexbrony, który czyta z pasją NAJWYŻSZY CZAS (to jest dopiero sztukmistrz) będzie lepszym wójtem! To typowy Dyzma i śmierdzący karierowicz.
Z tego co pamiętam, a film oglądałem, to Dyzma był człowiekiem bez żadnego wykształcenia. Mularczyk zrobił dwa dyplomy magisterskie i to dziennie. A ty Gościu zrobiłeś jakies studia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie dajcie sobie spokój. Pocałujta w d..e wójta.
Dajcie już spokój Mularczykowi, bo będzie miał permanentną czkawkę. Nie ma co ukrywać. Wójt całą debatę przegrał z kretesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dajcie już spokój Mularczykowi, bo będzie miał permanentną czkawkę. Nie ma co ukrywać. Wójt całą debatę przegrał z kretesem.
Podobnie będzie z nadchodzącymi wyborami wójtowskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwietniu lub maju odbędzie się uroczyste otwarcie remizy w szastarce. Coś mi się wydaje, że będzie o suchym pysku. No bo jak to tak, żeby alkohol serwować na tej imprezie. Rozpijać naród, dawać zły przykład i jeszcze żeby radni w tym uczestniczyli. To nie może być. A pan redaktor z Dziennika Wschodniego już może się czuć zaproszony. Tylko proszę nie zapomnieć o porządnym aparaciku, ktory dobrze robi zdjęcia. Ciekawe czy redaktora też też poczęstują - obiadem oczywiście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie dajcie sobie spokój. Pocałujta w d..e wójta.
To daj przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj chyba była sesja rady gminy Szastarka. Może ktoś wie, czy po jej zakończeniu nie było jakiejś imprezki ? Wspomnienia na tej stronie też mile widziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
"Obchodził 10 - lecie zespół Majdaniacy z Majdanu Obleszcze w gminie Szastarka. Gmina dała 2,5 tys. zł i pamiątkowe podziękowania. Tomasz Mularczyk, członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego, dorzucił po butelce wódki dla każdego. Starosta Kraśnicki upomniał Mularczyka, że nie powinien wręczać alkoholu w torbach z logo starostwa. - Gdyby w zespole były dzieci, to kupiłbym cukierki. Kobietom przywiózłbym kwiaty. A mężczyznom kupiłem wódkę. To jest ogólnie przyjęte w naszej kulturze - tłumaczy Mularczyk. I ma rację ". Takiej treści artykuł ukazał się w ostatnim numerze gazety "NIE" w rubryce "Wieści gminne i inne" na stronie 14. Gazeta jest z datą 26 marca 2009 r.
Nie mogę. Miał Urban Mularczykowi dopie .....ć, a co on najlepszego zrobił ? Pochwalił go, że miał rację. Oj nie tak chyba miało to być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Z tego co pamiętam, a film oglądałem, to Dyzma był człowiekiem bez żadnego wykształcenia. Mularczyk zrobił dwa dyplomy magisterskie i to dziennie. A ty Gościu zrobiłeś jakies studia ?
Chyba tu nie chodzi o te fakultety, ale o to, że w naszym kraju "mali" ludzie mogą wspiąć się tak wysoko. Szkoda, że nie wiecie co robi na sesjach powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polichna górą. Polichna rządzi i rządzić powinna. Ha, ha, ha !!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak trzymać. U nas poprawimy i położymy nowe chodnik i nowy asfalcik, a inni niech jeżdżą po dziurach i chodzą po błocie. I tak trzymać. Ha, ha, ha !!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba tu nie chodzi o te fakultety, ale o to, że w naszym kraju "mali" ludzie mogą wspiąć się tak wysoko. Szkoda, że nie wiecie co robi na sesjach powiatu.
Jeśli chodzi o małych ludzi, to muszę powiedzieć, że mniejszego niż nasz wójt, to trudno znaleźć. Coś koło 160 cm ,jak założy kapelusz i stanie na grubej gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jeśli chodzi o małych ludzi, to muszę powiedzieć, że mniejszego niż nasz wójt, to trudno znaleźć. Coś koło 160 cm ,jak założy kapelusz i stanie na grubej gazecie.
Pewnie, to co wszyscy radni: słucha, je paluszki i pije wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Pewnie, to co wszyscy radni: słucha, je paluszki i pije wodę.
A co, czyżby na stołach podczas sesji w Szastarce nie było wody i paluszków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A co, czyżby na stołach podczas sesji w Szastarce nie było wody i paluszków ?
Mam pomysł. Trzeba w następnej kadencji przenieść gminę do Polichny, a Szastarkę zaorać. Kto poprze mój pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Pewnie, to co wszyscy radni: słucha, je paluszki i pije wodę.
Pewnie wysyła jeszcze esemesy i czasami używa telefonu do dzwonienia, bo ciągle do niego ktoś dzwoni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam cały czas wrażenie, że dyskusję, sama ze sobą, prowadzi tylko jedna osoba. Pewne doświadczenia pozwalają jej zmieniać charakter pisania. Osoba ta zadaje pytania i na nie zaraz odpowiada, raz jako mieszkaniec Szastarki, po chwili inna osoba z tej samej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooooooooooooooo................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepoprawnie narwani Polichniacy ! Wyimaginowana duma i pycha przerasta społeczeństwo Wsi Polichna. Jeżeli zdąży Wasz Wójt / przed abdykacją / to dobrze byłoby aby zafundował Wam szkolenie z bycia pokornym i kulturalnym społeczeństwem, to szkolenie przygotuje Was psychicznie do nadchodzących zmian w Gminie. Położenie i 100 km asaltu oraz 1000 m2 chodnika z kostki granitowej we Wsi Polichna niczego nie zmieni w Waszej snobistycznej mentalności.We Wsi Polichna / nigdzie tego nie spotkałem/ jest bowiem taki zwyczaj że i tak wszyscy chodzą szosą zaś chodnikami człapią kury i kaczki zwłaszcza po deszczu. Obserwuję to nienaturalne zjawisko od wielu lat, mogę dołączyć zdjęcia. Ps. Jesteście ostatnio nadzwyczaj zflustrowani i nerwowi, czujecie dobrze że zapada się grunt pod Waszymi nogami - TO POZYTYWNY OBJAW! Sądzę że nadchodzą lepsze dni dla Szastarki, Blinowa, Majdanu, Moczydeł, Brzozówki i Huty.... Z poważaniem Szastarczanin - HEJKA! Do napisania kilku słów skłoniła mnie szowinistyczno- nacjonalistyczna retoryka adwersży mieniących się jako patrioci Polichny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 38

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...